Z wielką przyjemnością (tak, bo z naszej pracy nieustająco czerpiemy mnóstwo satysfakcji) wspomożemy działania Twojej firmy w technologiach w których jesteśmy prawdziwymi ekspertami.

Patrząc z zewnątrz, można by powiedzieć, że bawimy się w układanie klocków (tak, dokładnie tej duńskiej marki). Łączymy bowiem wiedzę z różnych dziedzin IT i tworzymy z nich kompleksowe rozwiązania. Od portali internetowych, poprzez dedykowane aplikacje biznesowe, aplikacje mobilne, aż po integracje z wiodącymi systemami klasy ERP.

Portale internetowe

Umbraco CMS i Sitecore CMS to sprawdzone na całym świecie systemy zarządzania treścią, które w rękach wprawnych programistów zmieniają się w niezawodne platformy do publikowania informacji i oferowania użytkownikom szeregu usług dostępnych online.

Aplikacje webowe

Zastosowanie sprawdzonych technologii plus nieograniczona wyobraźnia naszych programistów to przepis na aplikacje webowe, które pozwolą Twojej firmie wypłynąć na szerokie wody.

Procesy biznesowe

Wdrożenie narzędzi do modelowania procesów biznesowych przyczynia się do obniżenia kosztów, zwiększenie jakości oraz szybkość obsługi. 

Aplikacje mobilne

Tak, to truizm, ale świat jeszcze nigdy nie był tak mobilny. Pomożemy Ci opanować świat aplikacji mobilnych. Dzięki nim Twoje produkty będą zawsze na wyciągnięcie ręki. Dosłownie na wyciągnięcie ręki.

Umbraco
Sitecore
.NET
Xamarin
Vue
Node
AWS
Google cloud