Tak, to truizm, ale świat jeszcze nigdy nie był tak mobilny. Pomożemy Ci opanować świat aplikacji mobilnych. Dzięki nim Twoje produkty będą zawsze na wyciągnięcie ręki. Dosłownie na wyciągnięcie ręki.

Celem nie jest stworzenie rozwiązania w wersji mobilnej, które będzie oddawać zawartość strony internetowej w stosunku 1:1. Wprost przeciwnie.  Zadanie, które pomagamy zrealizować, polega na zidentyfikowaniu najkorzystniejszych kanałów z punktu widzenia danej lokalizacji klienta mobilnego i wybraniu tych informacji i usług, które należy udostępnić w formie aplikacji lub mobilnego rozwiązania sieciowego.

Omawiamy z klientem wady i zalety poszczególnych platform (aplikacje internetowe, hybrydowe, cross-kompilowane i/lub aplikacje natywne) i wspierających je systemów operacyjnych (iOS, Android).

Mając gotowy fundament, opracowujemy rozwiązanie dostosowane do potrzeb indywidualnego klienta, które po stronie platformy zapewnia możliwie jak najprostsze obsługę, utrzymanie i poszerzanie oferty rozwiązań mobilnych w przyszłości w sposób zwinny.