Duńska firma Beru dostarcza portale internetowe dla firm prywatnych oraz instytucji rządowych. Wspiramy Beru w rozwijaniu i utrzymaniu ich autorskiego systemu IT 'Go Basic'.

Czym jest Go Basic?

Go Basic to stworzone przez Beru rozszerzenie Umbraco, znanego systemu zarządzania treścią. Go Basic jest narzędziem dla edytorów stron. Ułatwia im wprowadzanie zmian. Jest łatwiejszy w obsłudze i posiada więcej funkcji niż standardowa wersja Umbraco.

Dlaczego Beru wybrało właśnie MOVO?

Beru to młoda i dynamiczna firma. Zasada jej działania opiera się na dwóch filarach. Po pierwsze – zatrudniają wyłącznie najlepszych programistów. Po drugie – starają się maksymalnie upraszczać procedury komunikacji z klientem.

W 2016 roku Beru stanęło przed wyzwaniem jakim była konieczność błyskawicznego rozszerzenia zespołu o doświadczonych developerów. Poszukiwania prowadzono także poza Danią. Po przeanalizowaniu wszystkich ofert wybór padł na Movo. Wygraliśmy nie tylko dzięki temu, że mamy na pokładzie znakomitych specjalistów, lecz także z uwagi na tę samą strefę czasową oraz bardzo dobre połączenie lotnicze.

Co było wyzwaniem?

Nie lada gratką był dla nas fakt, iż Beru dostarcza strony internetowe nie tylko dla firm prywatnych, lecz także dla instytucji rządowych. Możliwość dołożenia swojej cegiełki do czegoś tak prestiżowego sprawiła nam mnóstwo frajdy i jeszcze więcej satysfakcji.

Rezultaty współpracy Beru z MOVO

Potrzebowaliśmy zaledwie miesiąca, żeby dostarczyć Beru trzyosobowy team developerów Umbraco. Od momentu rozpoczęcia współpracy (która nawiasem mówiąc, trwa do dziś), nasz oddział w Gdańsku pracował zarówno nad ulepszeniem i obsługą wielu istniejących projektów jak i wdrażaniem nowych rozwiązań.

Wisienka na torcie :)

Naszym sukcesem jest nie tylko to, że współpraca z Beru trwa do dziś. Firma ta jest tak zadowolona z naszych działań, że postanowiła znaczną część swoich prac programistycznych przenieść właśnie do nas!