Portal Urzędu Miasta w Kopenhadze to największe i najbardziej wiarygodne źródło informacji dedykowane wszystkim mieszkańcom.

Portal przypomina oraz ułatwia swoim obywatelom wiele istotnych kwestii dotyczących ich życia codziennego, przykładem jest zapisywanie online dzieci do szkół i żłobków. Promuje wśród mieszkańców ekologię, zachęcając tym samy do dbania o środowisko. Mobilizuje obywateli do czynnego udziału w wielu wspaniałych wydarzeniach kulturalnych i inicjatywach obywatelskich. Udziela cennych wskazówek osobom poszukującym pracy, a także tym, którzy pragną spełnić marzenia o własnym biznesie.

Projekt zawiera kilkanaście aplikacji internetowych. W jego skład wchodzi system zarządzania treścią z uprawnieniami dla redaktorów odpowiedzialnych za części merytoryczne ukazujących się na portalu artykułów. Mieszkańcy mają możliwość zamieszczania drobnych ogłoszeń czy wyrażania swojej opinii. Dyskusje podzielono na wątki tematyczne, najczęściej związane z zamieszczanymi artykułami. Wszystkie moduły zostały zbudowane w taki sposób, aby administrator miał wgląd i możliwość zatwierdzania oraz blokowania nadsyłanych treści.

Poza budową portalu wdrożyliśmy w Urzędzie Miasta Kopenhagi program OpenFlow. Program zoptymalizował elektroniczne administrowanie sprawami oraz przepływ dokumentacji związanej z wnioskami o zezwolenia na organizację przedsięwzięć związanych z przekształcaniem przestrzeni miejskiej. OpenFlow zapewnia przegląd spraw - zarówno tych które są aktywne lub w trakcie,  jak i zakończonych, na które pozwolenia zostały już wydane na podstawie złożonych wniosków poprzez zadedykowany ku temu portal. Program OpenFlow gwarantuje, że dokumenty są odpowiednio opisane i skategoryzowane, ponad to  system został tak zaprogramowany, aby ruch dokumentów przebiegał w sposób uporządkowany.