No Zebra to działająca od 17 lat wiodąca duńska agencja e-commerce. 

Dostarczając niestandardowych rozwiązań cyfrowych, wspiera e-biznes na każdym z etapów prowadzenia działalności: od wstępnych analiz, poprzez strategie marketingowe, aż po wdrażanie rozwiązań przez wysoko wykwalifikowane zespoły programistów.

Podsumowując, No Zebra prowadzi działania, których głównym cel jest jasny i prosty: zwiększenie wyników sprzedaży w firmach klientów. 

Dlaczego No Zebra wybrała właśnie MOVO?

Firmy, które pomagają zwiększyć sprzedaż i na dodatek robią to naprawdę skutecznie, są na wagę złota, a ich dynamiczny rozwój jest czymś oczywistym. Nic więc dziwnego, że pewnego dnia No Zebra stanęła przed koniecznością rozszerzenia swojego zespołu o kolejnych specjalistów.

Rozpoczęły się poszukiwania utalentowanych programistów. Po przeanalizowaniu sytuacji, No Zebra podjęła decyzję o rozpoczęciu współpracy z MOVO. Decydujące okazały się się trzy czynniki: znakomicie wykwalifikowana kadra, bliskość Gdańska oraz dogodne połączenie lotnicze, a także działanie w tej samej strefie czasowej.

Co było wyzwaniem?

Różnorodność projektów i używanych technologii (między innymi Umbraco CMS, Vue.js, Loader.io, Angular.js, Phonegap, Cordova, Pushwhoosh). Choć prawdę mówiąc, nie można określać tego mianem "wyzwanie". Dla naszych programistów była to raczej ekscytacja, jaką daje możliwość zaprezentowania pełni swoich niezwykłych umięjętności. Nasi specjaliści byli wydatnym wsparciem zarówno podczas:

  • wdrażania strategii "mobile first" dla organizatora cyklicznej imprezy masowej (dzięki której nastąpił wyraźny wzrost ruchu mobilnego)
  • opracowywania systemów rezerwacji dla firm z branży turystycznej
  • tworzenia systemu CMS dedykowanego małym firmom działającym w przestrzeni internetowej

Rezultaty współpracy No Zebra z MOVO

Współpraca między No Zebra i MOVO trwa do dnia dzisiejszego. To zdanie chyba najlepiej podsumowuje wszystko, co wydarzyło się między naszymi firmami od chwili, gdy otrzymaliśmy propozycję z Danii. Staliśmy się przedłużeniem zespołu developerskiego No Zebra w Polsce.